Arı Tülü Filesi

Arı Tülü Filesi

Arı Tülü Filesi

  • Hizmet Kodu : ATF-001

Son dönemlerde yaygın olarak kullanılan arı tülü fileleri genel olarak arıların girmesinin istenmediği bölgelerde kullanılan bir koruma fileleridir. Bu arı tülü fileleri sayesinde arılar mekanlara giremezler. 

Günümüzde özellikle üzüm bağları bölgelerinde arıların üzümü delmelerini ve kuşların da yemesini önlemekte arı filesi oldukça önemidir. Dışarıdan gelen zararlı arı ve ya böceklerin içeri girmesini engeller. Arıların giremeyeceği sıklık içinde dokunmakta olan arı filesi arıların, diğer böceklerin ya da kuşların bitkinin üzerinde yer alan meyvelere herhangi bir zarar vermesini de önler.

Bu ürünler genel olarak meyvelerin üzerine çekilerek kullanılırlar ve gözenekli dokusuyla ürünlerin hava almasını da sağlamaktadır. Eni 1 metreden 12 metreye kadar iken, boyu istenilen ölçülerde yer almaktadır.
 

Teklif

Hizmetimiz ile alakalı fiyat bilgisi almak için teklif formunu doldurmanız yeterli. Aşağıdaki teklif al butonuna tıklayıp talebinizi bize iletin.

Hizmete Teklif Al

Telefon

Hizmetimiz ile alakalı sorularınız ve ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki telefon numarasına tıklamanız yeterli.

+90 216 266 26 43