Çit Gölgelik Filesi

Çit Gölgelik Filesi

Çit Gölgelik Filesi

  • Hizmet Kodu : CGF-001

Bitki büyümesi için güneş ışığı gereklidir. Çiçekler, sebze ve meyveler olgunlaşma evresinde güneş ışığına ihtiyaç duyar. Fakat çok fazla güneş ışığı bitkilerinizi kurutabilir. Özellikle fidanlık bitkileri ve gölge seven çiçeklerin gölgelik evlerde yetiştirilmesi gerekir. Sıcak iklime sahip yerlerde, ışık ve ısı yoğunluğunu azaltmak için çit gölgelik filesi kullanılabilir. Bu fileler bitkilerin daha kaliteli ve daha yüksek verim almasına yardımcı olur.

Çok fazla ısı, bitkilerin fotosentez sürecini durdurabilir. Ayrıca büyümesini de yavaşlatır. Sebze, bitki, çiçekli bitki, tohum ve iç mekan bitkilerinin çoğaltılması için gölge alanlar oluşturulması ve güneş ışınlarını direkt olarak almaması gerekir. Çit filesi bitkilerinizin bulunduğu bahçe çitlerine monte edilir. Böylece bitkiler hem yazın güneşin ışınlarından hem de kış aylarında sıcak bir ortam oluşturarak bitkilerin büyümesine yardımcı olur. Ayrıca rüzgar gibi hava koşullarından korur.

Teklif

Hizmetimiz ile alakalı fiyat bilgisi almak için teklif formunu doldurmanız yeterli. Aşağıdaki teklif al butonuna tıklayıp talebinizi bize iletin.

Hizmete Teklif Al

Telefon

Hizmetimiz ile alakalı sorularınız ve ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki telefon numarasına tıklamanız yeterli.

+90 216 266 26 43