Döşeme Boşluğu Güvenlik Filesi

Döşeme Boşluğu Güvenlik Filesi

Döşeme Boşluğu Güvenlik Filesi

  • Hizmet Kodu : DBGF-001

Sağlığımız ve güvenliğimiz söz konusu olduğunda hiçbir masraftan kaçınmamalıyız. Özellikle de oturduğumuz binalarda, okullarda ve çalıştığımız kurumlarda güvenlik önlemleri en üst düzeyde olmalıdır. Yangın, sel ve deprem gibi afetler için alınan önlemlerin yanı sıra bu afetlerde ve herhangi bir nedenle düşmeyi engelleyecek döşeme boşluğu güvenlik ağı kullanımı şarttır.

Döşeme boşluğu güvenlik filesi olarak da bilinen, örgülerden çekilen bir bordür ipi ile yatay olarak uzanan bir güvenlik ağıdır. Düşmeyi doğrudan engellemenin mümkün olmadığı ya da düşme olasılığının olduğu alanlarda insanları yakalamak için yerleştirilir. Bu ağlar yapılar içerisinde ve dışında döşeme kenarlarında, asansör ve merdiven boşluklarında, baca boşluğunda ve aydınlatma boşluğu benzeri döşemelerde kullanılır. Ayrıca tüm bu alanlarda toplu koruma işlevi görür.

Teklif

Hizmetimiz ile alakalı fiyat bilgisi almak için teklif formunu doldurmanız yeterli. Aşağıdaki teklif al butonuna tıklayıp talebinizi bize iletin.

Hizmete Teklif Al

Telefon

Hizmetimiz ile alakalı sorularınız ve ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki telefon numarasına tıklamanız yeterli.

+90 216 266 26 43