Galeri Boşluğu Güvenlik Filesi

Galeri Boşluğu Güvenlik Filesi

Galeri Boşluğu Güvenlik Filesi

  • Hizmet Kodu : GBGF-001

Son zamanlarda galeri boşluğu güvenlik filesi malzemeleri büyük binalarda bulunan galeri boşluklarının son derece güvenli olmasını sağlamak amacı ile kullanılır. Büyük binalarda yer almakta olan galeri ve de döşeme boşlukları son derece dikkatsiz bireyler için büyük tehlikeler yaratır.

Genel olarak galeri boşluğu filesi pek çok sayıda inşaat halindeki yapıların yanında tamamlanan çok katlı olan yapılarında galeri boşluklarında güvenlik açısından kullanılması çok büyük önem taşır. Dış cephelerde yapılan çalışmalarda oldukça yüksekten insan ya da malzeme düşmeleri sonucunda yaşanan kazaların da yaşanma olasılıkları ne kadar yüksekse bu yapıların da iç kısımlarında yer alan boşluklardan düşme olasılığı aynı oranda yüksek olmaktadır.

Galeri boşluğu fileleri esneklik oranı yüksek, dayanıklı ipliklerden üretilmekte olup bu iplerin kullanılmasında yer alan en büyük etken de üzerine düşen nesnelerin hızını esnekliği sayesinde düşüp dayanıklılığında vermiş olduğu güçle nesneyi bünyesinde de barındırabilmesidir.

Teklif

Hizmetimiz ile alakalı fiyat bilgisi almak için teklif formunu doldurmanız yeterli. Aşağıdaki teklif al butonuna tıklayıp talebinizi bize iletin.

Hizmete Teklif Al

Telefon

Hizmetimiz ile alakalı sorularınız ve ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki telefon numarasına tıklamanız yeterli.

+90 216 266 26 43