Gölgelik Filesi

Gölgelik Filesi

Gölgelik Filesi

  • Hizmet Kodu : GF-002

Günümüzde güneşin zararlı ışınlarından korunmak amacıyla pek çok sistem geliştirilmiştir. Son yıllarda en sık tercih edilen bu sistemlerden birisi de gölgelik fileler olmaktadır. Bu fileler bireyleri güneşin ışınlarından koruma sağlar iken çevresel zararları da en aza indirgemektedir. Bu nedenle kullanım alanları da oldukça geniştir.

Güneş ışınları cilt kanseri gibi kötü ve geri dönülemeyecek hastalıkları tetiklemektedir. Özellikle belirli saatlerde güneşin zararlı ışınlarından korunmak oldukça önem taşımaktadır. Gölge oluşturmak için kullanılan fileler bahçe ve özellikle güneş alan açık mekanlarda UV ışınlarını en aza indirmeyi amaçlayan filelerdir. 

Güneş ışınları uç farklı ışınlardan meydana gelmektedir. Bunlar UVA, UVB ve UVC ışınlarıdır. UVA ışınları kişilerde cilt yaşlanmasına neden olabilecek iken UVB ışınları yanıklara ve cilt kanserine neden olabilmektedir. Son olarak UVC ışını en tehlikeli ışın olup ölümcül hastalıklara neden olabilmektedir. Bu ışınların aşırı olduğu zamanlarda insanlar ciltlerine oldukça zararlı etkiler vermektedir.

Teklif

Hizmetimiz ile alakalı fiyat bilgisi almak için teklif formunu doldurmanız yeterli. Aşağıdaki teklif al butonuna tıklayıp talebinizi bize iletin.

Hizmete Teklif Al

Telefon

Hizmetimiz ile alakalı sorularınız ve ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki telefon numarasına tıklamanız yeterli.

+90 216 266 26 43