Güvenlik Filesi

Güvenlik Filesi

Güvenlik Filesi

  • Hizmet Kodu : GF-001

Güvenlik toplumda en önemli unsurlardan birisidir. Günümüzde inşaatlarda, okullarda ve daha pek çok alanda güvenlik amaçlı kullanılan fileler ve ağlar mevcuttur. Güvenlik fileleri çalışırken hareketlerini kısıtlamadan kişilerin can ve mal güvenliğini sağlamaktadır. Bu anlamda kuzeyfile.com.tr güvenlik ağlarını sizlere imalatını ve satış hizmetlerini sunmaktadır.

Toplu düşmeyi durdurma sistemlerine güvenlik ağı adı verilmektedir. Düşmelere karşı pasif koruma sağlayan güvenlik fileler çalışanların hareketlerini ve çalışmalarını kısıtlamadan yüksek alanlarda çalışmalarını sağlamaktadır. Bu ağlar çalışma alanlarının altına kurulur ve güvenli bir şekilde çalışmalarını sağlamaktadır. Düşme mesafelerini azaltan bu ürünler düşme sonucunda da olacak etkiyi hafifletmektedir. Bu sayede yaralanma ve ölüm gibi istenmeyen sonuçlarında önlerine geçmektedir.

Teklif

Hizmetimiz ile alakalı fiyat bilgisi almak için teklif formunu doldurmanız yeterli. Aşağıdaki teklif al butonuna tıklayıp talebinizi bize iletin.

Hizmete Teklif Al

Telefon

Hizmetimiz ile alakalı sorularınız ve ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki telefon numarasına tıklamanız yeterli.

+90 216 266 26 43