Hakkımızda

Hakkımızda

Kuzey File olarak, uzun yıllardır Türkiye içinde ve yurtdışında satış yapmaktayız. Tüm tarımsal alanlarda, bahçecilikte, arıcılıkta ihtiyaç duyulan, yüksek kaliteli fileler üretiyoruz. Evler, İşletmeler, Otoparklar, Oteller, Paintball alanları gibi birçok farklı mekana uygun gölgeleme, rüzgar önleme gibi ihtiyaçlara dönük filelerimiz ile toptan ve perakende satışlar yapmaktayız.

Firmamızın genç ve dinamik bir yapıya sahip olması, Türkiye sektöründe ön sıralarda yer almasına, Uluslararası arenada ise aranılan ve iş yapılmak istenen bir kuruluş olarak referanslarımızın hızla artmasın da en büyük etkenlerden biri olmuştur.

Kuzey File Hakkımızda

Üretmiş olduğumuz ürünler tamamen sertifikalı ürünler olup iş güvenliği konularında yapmış olduğumuz projeler işimizin garantisi olarak siz değerli müşterilerimize ispatımız olmaktadır.

Yüksek yoğunluklu polietilenden üretilen filelerimiz tamamı ISO 9001, CE ve Gıda İle Temasa Uygunluk (AB ve ABD) belgelerine sahiptir.

 

Güvenlik filesi ürünlerimizi, kendi fabrikamızda üretiyoruz. Yurtiçi ve yurtdışı piyasalara, ihtiyaçlara göre başta ağ üretimi olmak üzere geniş ürün yelpazesiyle hizmet veren bir firmamız, kaliteyi öncelikli tutmuş bulunmaktadır. Kalite yönetim sistemi şartlarına uymayı taahhüt etmekteyiz. Hızlı, etkin, güler yüzlü hizmet anlayışı ve personel eğitimi ile üye memnuniyetini sağlamaktayız.

Türkiye’nin dört bir yanına ürettiğimiz filelerin satışını gerçekleştiriyoruz. İster online, ister klasik yöntemle.

Makine örgüsü veya el örgüsü dilediğiniz çeşitte fileyi üreterek, ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunuyoruz.