Havuz Güvenlik Filesi

Havuz Güvenlik Filesi

Havuz Güvenlik Filesi

  • Hizmet Kodu : HGF-001

Yetişkinlerin ve çocukların serinlemesi için tercih ettikleri alanlardan birisi de havuzlardır. Özellikle çocuklar için daha korumalı olmalarından dolayı havuzlar daha sık tercih edilmektedir. Havuzların çok sık kullanılmasına bağlı olarak güvenliğin sağlanması için fileler tercih edilmektedir. Havuzların güvenliğinin sağlanması için kuzeyfile.com.tr sizlere havuz güvenlik filesi ürünlerini sunmaktadır. 

Havuz fileleri havuzların etrafında çocukların güvenli bir şekilde oynayabilmeleri için kullanılan file çeşitlerinden birisidir. Kış mevsiminde anlık ebeveyn kontrolünün eksikliğinden veya havuzun kullanılmamasından dolayı küçük çocuklar, yaşlı ve engelli insanlar için boş havuzlar büyük tehlike oluşturmaktadır. Bu nedenle havuzların üzerinde mutlaka güvenlik ağının oluşturulması gerekir. Bu güvenlik ağı ise havuz filesi sayesinde gerçekleşmektedir. 

Havuzlar kışın boşaltıldığı için düşme riski de oldukça yüksektir. Bunlar dışında yazın yüzme bilmeyen kişilerin veya küçük çocukların içine düşme riskini ortadan kaldırmak ve ebeveynlerin daha rahat olmaları için havuz güvenlik ağlarını tercih etmek iyi bir çözüm olmaktadır.

Teklif

Hizmetimiz ile alakalı fiyat bilgisi almak için teklif formunu doldurmanız yeterli. Aşağıdaki teklif al butonuna tıklayıp talebinizi bize iletin.

Hizmete Teklif Al

Telefon

Hizmetimiz ile alakalı sorularınız ve ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki telefon numarasına tıklamanız yeterli.

+90 216 266 26 43