İnşaat Güvenlik Filesi

İnşaat Güvenlik Filesi

İnşaat Güvenlik Filesi

  • Hizmet Kodu : IGF-001

Günümüzde inşaat güvenlik filesi yüksek binalarda çalışan kişileri koruma amaçlı kullanılmakta olan malzemelerdir. Her zaman için iş güvenliği kapsamında bu malzemelerin kullanımları önem taşımaktadır. Güvenlik filesi sayesinde işçi kazaları de bir hayli önlenmekte olup ayrıca yukarıdan aşağıya düşebilecek olan malzemelerin de düşmesini önlemekte etkilidir.

İnşaat güvenlik fileleri yüksekte çalışan kişilerin bir kaza sırasında yaşanabilecek can kayıplarını önlemeye yönelik olarak kullanılan inşaat güvenlik ağı ürünleridir. Genel olarak inşaatlar asansör, şaft, galeri ve merdiven boşluklarının yanında dış cephe de çok büyük riskler taşımaktadır. Bu alanlara bu nedenle inşaat güvenlik fileleri çekilerek olası ölüm sonucuna varan iş kazalarının önüne geçilmektedir.

Buna ek olarak kişisel düşme engelleme korumasından da çok daha düşük bir maliyet ile çözüm yöntemidir. İşçilerin daha da etkin çalışmalarına destek olmak için çok daha fazla özgürlük imkanlarını ve kendini güvende hissetme imkanları sağlar.

Teklif

Hizmetimiz ile alakalı fiyat bilgisi almak için teklif formunu doldurmanız yeterli. Aşağıdaki teklif al butonuna tıklayıp talebinizi bize iletin.

Hizmete Teklif Al

Telefon

Hizmetimiz ile alakalı sorularınız ve ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki telefon numarasına tıklamanız yeterli.

+90 216 266 26 43