Kale Filesi

Kale Filesi

Kale Filesi

  • Hizmet Kodu : KF-002

Spor hem televizyonlarda hem de günlük yaşantımızda büyük yer kaplamaktadır. Spor çeşitlerinden olan futbol en çok tercih edilen spor dallarından birisidir. İzlemenin yanı sıra oynamanın da sevildiği futbolda güvenlik fileleri büyük önem kaplamaktadır. Bu anlamda futbol oyunlarında büyük önem taşıyan güvenlik filelerinden birisi de halı sahası fileleridir.

Futbol hem kadınların hem de erkeklerin izlemekten ve oynamaktan zevk aldığı spor dallarından birisidir. Futbolda kural gereği bir top ve bir kale filesi olmak ile birlikte oyuncuları topu kale içerisine atmayı hedeflemektedir. Bu nedenle kale fileleri futbol oyunlarının olmazsa olmazlarıdır. Bu anlamda kuzeyfile.com.tr sizlere futbol oyunlarında ihtiyaç duyulan kale fileleri hizmetlerini sunmaktadır. Kaliteli malzemelerden üretilen ve uzun ömürlü olan bu fileler dünya standartları genelinde belirli bir ölçülerde olduğu da bilinmektedir.

Teklif

Hizmetimiz ile alakalı fiyat bilgisi almak için teklif formunu doldurmanız yeterli. Aşağıdaki teklif al butonuna tıklayıp talebinizi bize iletin.

Hizmete Teklif Al

Telefon

Hizmetimiz ile alakalı sorularınız ve ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki telefon numarasına tıklamanız yeterli.

+90 216 266 26 43