Kuş Filesi

Kuş Filesi

Kuş Filesi

  • Hizmet Kodu : KF-001

Kuş fileleri kuşların girmesinin istenmediği mekanlarda kullanılan koruma fileleridir. Bu fileler sayesinde kuşlar mekanlara giremezler.

Kuş fileleri 7  ila 15 yıla kadar dayanabilen ürünlerdir. Kuşların mekanlara ve üretilen ürünlere zarar vermemeleri için kullanılırlar. Bu ürünler kuşların büyüklükleri göz ününde bulundurularak belli ilmek aralıkları ile üretilirler. Bu sayede hiçbir kuş bu filelerden geçemez. Kötü hava şartlarına dayanabilen ürünlerdir.

Müşterilerin taleplerine bağlı olarak çeşitli ebatlarda üretilebilirler. Kuş fileleri hafif ürünlerdir ancak elle koparılamazlar. Kuş fileleri aynı zamanda mekanlara kolay bir şekilde kurulabilen ürünlerdir. Kuşların mekanlara girmelerini önlerler ancak kuşlara hiçbir şekilde zarar vermezler. Kuşların yaralanmalarına sebep olmazlar.

Teklif

Hizmetimiz ile alakalı fiyat bilgisi almak için teklif formunu doldurmanız yeterli. Aşağıdaki teklif al butonuna tıklayıp talebinizi bize iletin.

Hizmete Teklif Al

Telefon

Hizmetimiz ile alakalı sorularınız ve ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki telefon numarasına tıklamanız yeterli.

+90 216 266 26 43