Merdiven Güvenlik Filesi

Merdiven Güvenlik Filesi

Merdiven Güvenlik Filesi

  • Hizmet Kodu : MGF-001

Günümüzde merdiven güvenlik filesi pek çok alanlarda kullanılmaktadır. Evlerin, apartmanların, çok yüksek inşaat yapılarının genel olan güvenlik problemleri oluşturmakta olan merdivenlere özel olarak üretilmektedir.

Merdiven filesi, merdiven kenarları ve de merdiven boşlukları için bireylerin düşmelerini önlemek amacı ile üretilen ürünler olup özellikle çocukların merdivenden düşmelerini önlemek adına kullanılan ürünlerdir. Merdiven boşluğunda da kullanılan fileler günlük hayatımızda yerini almaları olabilecek kazaların önlenmesinde de çok büyük bir rol oynar.

Oldukça yüksek katlı yapılarda, yaşam alanlarında sıkça kullanılan merdivenlerde boşluklara düşme olasılığını da engeller. Ayrıca merdiven filesi çatıdan başlayarak yapının da zeminine kadar korkuluklara paralel şekilde demir kancalarla kurulumu sağlanmaktadır. Merdiven güvenlik filesi istenilen boyutlarda göz aralığı ve de ebatlarda özel olarak üretimi yapılmaktadır.

Teklif

Hizmetimiz ile alakalı fiyat bilgisi almak için teklif formunu doldurmanız yeterli. Aşağıdaki teklif al butonuna tıklayıp talebinizi bize iletin.

Hizmete Teklif Al

Telefon

Hizmetimiz ile alakalı sorularınız ve ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki telefon numarasına tıklamanız yeterli.

+90 216 266 26 43