Otopark Gölgelik Filesi

Otopark Gölgelik Filesi

Otopark Gölgelik Filesi

  • Hizmet Kodu : OGF-001

Gölgelik fileler güneş alan açık alanlarda ve UV ışınlarını en aza indirmeyi amaçlayan filelerdir. Gölgelendirme filelerinin kullanım alanları oldukça geniştir. Bahçelerde ve otoparklarda sıklıkla kullanılan bu fileler ürünleri güneş ışınlarından koruma sağlamaktadır. Farklı boylarda ve ölçülerde üretilen gölgelendirme filelerini korkmazfile.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Gölgeleme fileleri hayatımızın her alanında kullanılan bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Gölgelendirme fileleri kuzeyfile.com.tr firması tarafından üretilmekte ve kullanıcılara sunulmaktadır. Kullanım alanı oldukça geniş olan bu fileler seralarda, bahçelerde veya balkonlarda sıklıkla kullanılmaktadır. 

Güneşin zararlı ışınlarından korunmak amacıyla kullanılan bu ürünlerin kullanım alanlarından birisi de otoparklardır. Araçlara koruma özelliği sağlayan otopark gölgelik filesi kullanılan alanlarda eşit gölgeleme sağlamaktadır. Bu sayede güneşin etrafa yaydığı zararlı ışınlardan da daha az etkilenmesini sağlamaktadır.

Teklif

Hizmetimiz ile alakalı fiyat bilgisi almak için teklif formunu doldurmanız yeterli. Aşağıdaki teklif al butonuna tıklayıp talebinizi bize iletin.

Hizmete Teklif Al

Telefon

Hizmetimiz ile alakalı sorularınız ve ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki telefon numarasına tıklamanız yeterli.

+90 216 266 26 43