Pota Filesi

Pota Filesi

Pota Filesi

  • Hizmet Kodu : PF-001

Kuzey File her daim en kaliteli ve farklı çeşitteki fileleri alıcılara sunmaktadır. Çok farklı türlerde olan filelerin bir çeşidi de pota filesi adı altında satışa sunulmuştur. Pota fileleri genel olarak çok sayıda firma tarafından üretilir. Fakat Kuzey File her daim en kalitelilerini kullanıcılara sunar.

Pota fileleri genel olarak çok kaliteli malzemeler ile üretilir. Bunun sebebi de basket atıldığı anda filenin bir darbeye uğramasını bildiklerindendir. Buna uygun olarak pek çok basketbol topu darbesine karşın son derece dayanıklıdır. Hatta bazı basketbol oyuncuları fileye asılara potaya tırmanır. Bunun için de son derece dayanıklı ve yıpranmayan fileler üretilir. Kuzey File her daim fileleri uzun yıllar boyunca kullanılmasına göre tasarlanmıştır. 

Teklif

Hizmetimiz ile alakalı fiyat bilgisi almak için teklif formunu doldurmanız yeterli. Aşağıdaki teklif al butonuna tıklayıp talebinizi bize iletin.

Hizmete Teklif Al

Telefon

Hizmetimiz ile alakalı sorularınız ve ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki telefon numarasına tıklamanız yeterli.

+90 216 266 26 43