Pvc Şerit Perde

Pvc Şerit Perde

Pvc Şerit Perde

  • Hizmet Kodu : PSP-001

Uzun zamandan beri Polivinil Klorür’den üretilen pvc şerit perdeler, özellikle fabrika ve depo gibi alanların giriş-çıkışlarında kullanılmaktadır. Polivinil Klorür, esnek ve ısı ile şekillendirilebilen bir maddedir. Pvc şerit perdeler Polivinil Klorür plastik çeşidinin şeritler haline getirilmesi ile oluşturulmaktadır. Bu alanlarla izolasyonu sağlar.

PVC Şerit Perde Üretiminde genel olarak 100, 200, 300 ve 400 mm'lik şerit kesimleri yapılır. Perdenin kullanılacağı alana göre farklı kalınlıklarda da kesilebilmektedir. Ayrıca kullanım alanları da oldukça geniştir. Fabrika, depo, gıda tesisleri, lojistik tesisleri, büyük-küçük marketler, muhafaza odalarında, kasaplarda ve kaynak alanları gibi daha pek çok yerde kullanılmaktadır.

Teklif

Hizmetimiz ile alakalı fiyat bilgisi almak için teklif formunu doldurmanız yeterli. Aşağıdaki teklif al butonuna tıklayıp talebinizi bize iletin.

Hizmete Teklif Al

Telefon

Hizmetimiz ile alakalı sorularınız ve ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki telefon numarasına tıklamanız yeterli.

+90 216 266 26 43