Raf Güvenlik Filesi

Raf Güvenlik Filesi

Raf Güvenlik Filesi

  • Hizmet Kodu : RGF-001

Günümüzde yaygın olarak kullanılan raf sistemleri yaşantımızda hayatımızın hemen hemen her alanında yerlerden tasarruf etmek ve de ürünlerin daha düzenli, zarar görmeyen bir şekilde muhafaza edilmesine destek olan yapılardır.

Raf emniyet fileleri raf sisteminin bilinen en üst katından itibaren alt katına kadar tümünde kullanılabilir. Hemen hemen her raf adına ayrı olarak üretilen raf filesi tercih edilebilir. Ayrıca yönetmelik içeriğine de uygun olarak monte edilmelidir. Bu raf güvenlik fileleri iş güvenliği açısından çok önemli olan bir raf emniyet fileleri can kaybına ve de ağır yaralanmalara karşı da alınan önlemlerin en başında gelir. Bu nedenle raf güvenlik filesi ürün boyutuna göre de belirli genişliklerle üretilir.

Teklif

Hizmetimiz ile alakalı fiyat bilgisi almak için teklif formunu doldurmanız yeterli. Aşağıdaki teklif al butonuna tıklayıp talebinizi bize iletin.

Hizmete Teklif Al

Telefon

Hizmetimiz ile alakalı sorularınız ve ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki telefon numarasına tıklamanız yeterli.

+90 216 266 26 43