Tenis Filesi

Tenis Filesi

Tenis Filesi

  • Hizmet Kodu : TF-001

Günümüzde pek çok kişinin hayatında spor olmazsa olmazıdır. Herkesin zevk ve yeteneğine göre tercih edebileceği pek çok spor dalı bulunmaktadır. Bunlardan birisi de tenistir. Tenis günümüzde pek çok kişinin severek oynadığı bir spor dalı olmaktadır. İki kişinin karşılıklı olarak yaptığı tenis maçlarında olmazsa olmaz ürünlerden birisi de filelerdir. 

Tenis karşılıklı iki kişinin raketler ile birlikte oynadığı bir spor çeşididir. Her sporda olduğu gibi tenis oyununda da bazı malzemeler kesinlikle bulunmaktadır. Oyuncularda olması gereken malzemeler raketler iken tenis sahasında olmaz olmaz ürünlerden birisi de tenis filesi ürünüdür. Tenis fileleri tenis maçlarında mutlaka olması gereken ve iki rakibin aşmaya çalışacağı ve sahayı ikiye bölen fileler olarak adlandırılmaktadır.

Teklif

Hizmetimiz ile alakalı fiyat bilgisi almak için teklif formunu doldurmanız yeterli. Aşağıdaki teklif al butonuna tıklayıp talebinizi bize iletin.

Hizmete Teklif Al

Telefon

Hizmetimiz ile alakalı sorularınız ve ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki telefon numarasına tıklamanız yeterli.

+90 216 266 26 43